У вашому кошику немає жодного товару
Каталог


29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

Утилізуємо батарейки разом

Всі ми користуємося батарейками . Ці пристрої всюди: у годинах , пультах , телефонах , іграшках ...

Але батарейки теж приходять в непридатність. І що ми тоді робимо з ними? Викидаємо в смітник? Це неправильно , і на більшості батарейок є значок, який означає, що робити цього не можна.

Чому? Чим небезпечні батарейки, викинуті в сміттєвий бак?

Справа в тому, що елементи цих пристроїв дуже токсичні. Після того, як оболонка батарейки руйнується від корозії, тяжкі небезпечні елементи потрапляють у грунт і водоносний шар грунту, звідки можуть потрапити у водойми, що використовуються для видобутку питної води. Якщо ж спалити батарейки на заводах, де знищується сміття, то всі шкідливі речовин потрапляють в повітря. Відповідно, вони, так чи інакше, пагубно впливають на людину і навколишнє середовище. Саме тому проводити утилізацію батарейок потрібно правильно.

 

 

Отже, що ж робити з батарейками, якщо їх не можна викидати в сміттєвий бак? Вдома зберігати їх теж не рекомендовано, тому що шкідливі речовини виділяються у повітря. За прийнятим нормамі, їх потрібно утилізувати на спеціальних підприємствах. Це недешеве заняття, але при цьому в розвинених країнах збір та утилізація батарейок налагоджена досить добре.

В Україні теж з'явилися утилізаційні підприємства та відкриваються пункти прийому батарейок та інших небезпечних речей.

Продовжуючи ЕКО-проекти по утилізації відходів, Магазин національних досягнень пропонує всім небайдужим громадянам здавати нам використані батарейки та енергозберігаючі лампи, замість того, щоб просто викидати їх у смітник.

Ми будемо збирати їх у окремі контейнери, а потім самостійно відвозити у пункти прийому.

Це добровільний і безкоштовний захід. Ви можете віддавати нам батарейки та лампи самостійно (приносити до пунктів самовивозу замовлень нашого магазину) або віддавати кур'єру під час доставки. Або, навіть, якщо Ви нічого не замовили у нашому магазині, просто приносьте нам використані батарейки та лампи, щоб не забруднювати навколішнє середовище. Залучайте до до цього заняття сусідів, друзів, колег по роботі, знайомих.

 

Вы можете приносить нам батарейки по адресу:

пр.Карла Маркса 13/15

ул.Короленко 3 (дом быта), к. 918

 

Ми почали збирати батарейки. А Ви з нами?