У вашому кошику немає жодного товару
Каталог


29.01.2017

Шановні покупці!

Переконливо просимо Вас, перевіряйте товар при отриманні!

26.12.2016

Графік роботи на свята!!!

16.11.2016

Ексклюзивне новорічне мило ручної роботи ТМ Шелсі!

27.04.2016

Графік роботи  на травневі свята


Які ще категорії товарів Ви бажаєте купувати на нашому сайті?
Одяг
Сувеніри
Косметичні засоби
Дитячі іграшки
Господарьскі товари
щось інше

Розшукуються українські виробники!

ВІТАЄМО!

 

Магазин національних досягнень ще з кінця 2010 року розпочав свою діяльність по створенню інтернет-крамниці по продажу тільки українських товарів. Ми починали з кількох невідомих нікому, і нам самим, виробників, постійно шукаючи нових. Першими «дегустаторами» невідомих товарів були ми самі, наші сім'ї, наші друзі та коллеги. Відкриваючи для себе все нових українських товаровиробників, ми були як приємно вражені існуванням останніх, так і неприємно вражені відсутністю обізнанності багатьох українців про них.

 

Ми неодноразово публікували статті про заохочення купування українських товарів (читати статтю), про позитивні наслідки збільшення попиту на українські товари для економіки країни, про переваги для розвитку малого і середнього бізнесу і росту внутрішнього товарообігу. Проводили дослідження, як складно українським товарам потрапити на полки крамниць і скільки коштує «вхідний квиток» до супермаркету (читати статтю).

Ми дякуємо всім за те, що багато з вас підтримало наші перші кроки по створенню плацдарму для продажу українських товарів і подолало свою недовіру до незнайомих товарів україньского похождення. Ми маємо надію, що ви полюбили ці товари і будете і надалі купувати українські товари.

 

Ми раді, що зараз люди й самі приходять до висновків, що потрібно купувати українські товари і підтримувати внутрішніх ринок. Але не раді стосовно того поштовху, що призвів до цих висновків людей. У зв'язку з останніми подіями в країні, пролунало вже багато призивів до підтримки українських товарів. Але потрібно, щоб ця хвиля не спала, коли ситуація в країні стабілізується. Давайте робити все, що в наших силах для того, щоб наша економіка менш залежала від інших країн не тілько в кризових ситуаіях, а взагалі у повсякденному житті.

Ми маємо надію, що ті, хто не прислухався раніш до гасла: «Купуй українське» зараз хоча б почнуть перевертати етикетки при купівлі товарів.

 

Магазин національних досягнень розшукує українських виробників!

Ми хочемо з вами працювати і у нас є де вас представити. Ми маємо досить натхнення, щоб продовжувати цю справу.

Ми пропонуємо всім нашим клієнтам, і тим людям, які ще не є такими: якщо ви є українським товаровиробником — пишіть нам. Якщо ви знаєте українських товаровиробників, яких можна представити у нашому магазині — пишіть нам.

 

Давайте разом створювати міцний внутрішній ринок. Тому що нам з вами і нашім дітям жити в цій країні і розбудовувати її.

 

З повагою до Вас, Магазин національних досягнень

www.mnd.dp.ua